Формування українського земельного ринку та продаж ділянок на Prozorro.Sale

Дата : Автор : quickweb

Першим кроком на шляху до впорядкування ринку землі в Україні стало прийняття важливого законопроекту 2020 року. Таким чином, Верховна Рада зняла заборону, яка існувала протягом тривалого часу, і дозволила пропонувати сільськогосподарські площі. Це гарантує критичні зміни для української економіки. По-перше, розвиток ВВП, а крім того, прямі відносини на ринку землі та аналогічні умови для кожного з його учасників.

Організація ринків земель в Україні відповідно до нового законопроекту

Чи повинен я дозволити пропозицію земельних ділянок? Про це питання українці говорять вже давно. І, враховуючи, що всі були проти, державна влада була завантажена порожніми гарантіями про скасування заборони. Як би там не було, критичний Державний випадок стався в квітні 2020 року, коли Президент відзначив Закон Про формування ринку землі в Україні.

Він дозволяє жителям продавати сільськогосподарські угіддя, відповідно розуміючи їх встановлене право. З 1 липня 2021 року люди почнуть відмовлятися від земельних ділянок на свій розсуд. Для них відкриються ділянки площею до 90 гектарів. Приватні підприємства дійсно захочуть придбати сільську землю тільки з січня 2024 року. У будь-якому випадку розмір ділянок для них розширюється-до 9 000 гектарів.

Мабуть, найбільшим постачальником сільськогосподарських товарів на планеті є Україна. Землі садівництва є значним державним активом, який становить близько 67% земельного фонду — 33 млн га. Саме з цієї причини на даному етапі життєво важливим є питання формування та розвитку прямого ринку.

Електронна система Prozorro.Відділ продажів працює більше чотирьох років. Протягом цього періоду вона продемонструвала свою адекватність, збільшивши доходи і позбувшись від знецінення в багатьох областях, включаючи приватизацію обмеженого обсягу, використання мінеральних активів, необроблену деревину, угоду і оренду землі і т. д.

Таким чином, найбільша надійність на ринку може бути досягнута за рахунок впливу електронних розпродажів. Саме з цієї причини продаж землі також повинна відбуватися в Prozorro.Рамки продажу, зокрема, на сайті Української універсальної біржі.

Організація українського ринку землі-як відбуватимуться угоди з землями

Після прийняття Верховною Радою закону виникло питання про розвиток ринку землі в Україні в рамках системи сприйнятливості та доступності для всіх учасників.

З 2016 року кожен резидент наближається до закриття відкритих угод в системі Prozorro.Продаж за пропозицією Державного або цивільного майна. Вони висять на ліцензованих сценах, таких як Українська універсальна біржа. Загальний дохід за довгий час від державних закриттів склав більше 27 млрд грн. Таким чином, ми очікуємо, що рано чи пізно ринок землі також отримає одну з перспективних зон.

На сайті sale.uub.com.ua ви можете вибрати ідеальну землю, використовуючи всі системи. Так само, ви можете зв’язатись з нами через наш електронний, Бот Telegram і Бот Viber для значно більш корисного використання системи Prozorro.Продаж.Детально: https://sale.uub.com.ua/ru/news/formuvannya-rynku-zemli-v-ukraqini-novyny-vid-uub