Реалізація прав вимоги по кредиту на електронних торгах

Дата : Автор : quickweb

Права на вимогу по кредитному договору – це досить цікаве явище й не так давно не було легальної можливості передати його комусь іншому. Через невеликий проміжок часу з моменту введення системи ПроЗорро у користувачів з’явилась така можливість. Основний принцип такий, що ви можете отримати право на вимогу по певному кредитному договору, заплативши значно меншу суму державі. 

Відповідно, проблемний кредитор уже буде винен кошти безпосередньо вам. Система дійсно цікава і за останній час популярність таких аукціонів значно зросла. В цьому дуже легко впевнитися, якщо не полінуватись і перейти на сайт sale.uub.com.ua, або ж на будь-який інший електронний майданчик. Тут вже все залежить безпосередньо від вас. Ви маєте право особисто обирати той сервіс який буде здаватися вам максимально цікавим.

Про що потрібно пам’ятати?

Важливо усвідомити той факт, що не все в цій системі так просто. Тому, попередньо варто більш детально ознайомитись з відповідними даними, які дадуть вам чітке розуміння того, як це все влаштовано насправді.

Почати варто з декількох цікавих моментів, які можна сміливо віднести до найбільш важливих:

  • Викупити право на вимогу по договору може як фізична так і юридична особа. В цьому плані немає якихось серйозних обмежень;
  • Сам процес уступки права по кредитному договору – це лише заміна номінального кредитора. Відповідно, від цього інша сторона договору не зменшує свій борг. Вона все ще залишається винна ту ж саму суму коштів, але вже іншій особі;
  • Якщо ви самі є боржником, то ви на маєте права на те, щоб викуповувати право на вимогу по кредиту. Тобто, якщо певна особа захоче викупити свій же борг – ця тема не пройде, так які всі ці моменти чітко контролюються.

Ці моменти можна назвати певними основами, на яких тримається весь механізм. Відповідно, ви повинні чітко пам’ятати й розуміти як все це працює.

Як все це відбувається?

Багатьох цікавить те, як саме виглядає сама послідовність дій. Насправді, нічого важкого в цьому немає. Все що потрібно – це лише витратити трішки часу, щоб ознайомитися з цим більш детально.

В цілому ж, алгоритм виглядає наступним чином:

  • Пошук лоту – вам потрібно вибрати відповідний розділ на електронному майданчику й знайти той лот, який вам дійсно цікавий;
  • Ознайомлення – вам потрібно максимально детально ознайомитися зі всією інформацією, починаючи з переліком активів та закінчуючи ціною продажу та розміром початкового внеску;
  • Подання заявки – тут все досить просто, потрібно лише правильно оформити свою пропозицію й зробити відповідний гарантійний внесок. Зазвичай, це сума до 5-ти % від повного боргу. Це може бути як 0.5% так і 3%, а то й всі 5%;
  • Очікування результатів – протягом всього процесу потрібно бути на зв’язку. Тобто, у вас повинен бути доступ до інтернету. Далі, залишається лише очікувати, доки буде визначений переможець.

Саме з переможцем й вкладається відповідний договір, згідно якого користувач стає новим кредитором певної особи, справа якої була на аукціоні.

Якщо у вас є бажання дізнатися всі переваги такого формату аукціонів, ви можете перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/filter/receivables й вже на цьому сайті знайти для себе ту інформацію, яка є для вас важливою. Доступ до цього сервісу є у кожного, тому проблем з цим питанням виникати не повинно.

На крайній випадок, у користувачів завжди є можливість звернутися до технічної підтримки, та владнати всі спірні моменти. Головне – це не помилитися з вибором самого електронного майданчика.