Як взяти участь в торгах по малу приватизацію в рамках системи «Прозорро. Продажі »?

Дата : Автор : quickweb

В рамках «Прозорро. Продажі »проходять аукціони в відкритому порядку по малу приватизацію. При цьому, велика переваги сервісу полягає в тому, що стати учасником платформи може кожен бажаючий. Дізнатися подробиці проведення торгів можна на сайті www.uub.com.ua/prozorro/sale/mala-privatizaciya/

Відкриті торги по малу приватизацію здійснюються в двох встановлених варіаціях. Перший англійський тип проводиться за принципом стабільного підвищення ціни на кожен лот. Якщо жоден учасник не поставив свої умови, то приходить повідомлення автоматичним характером, що стартова ціна починає знижуватися крок за кроком.

Фізичні та юридичні особи здійснюють діяльність в рамках біржа на абсолютно однакових умовах. Тобто, підсумки підбиваються тільки за результатами найвигіднішою ставки, і результат не відомий до оголошення підсумків аукціону.

Які об’єкти можуть бути реалізовані в ході малої приватизації?

Система «Прозорро. Продажі »проводить публічні аукціони, і виставляє на торги різноманітні лоти в рамках малої приватизації, в тому числі:

  • Нежитлові об’єкти, або окремі ділянки;
  • Комплекси будинків;
  • Громадські об’єкти, наприклад, магазини, кінотеатри або клуби;
  • Фабрики, заводи або комбінати;
  • Табір для оздоровлення або бази відпочинку;
  • Акції;
  • Державне обладнання та інші об’єкти і предмети.

Крім того, в рамках біржі можна приватизувати об’єкти, на яких ще не були закінчені будівельні роботи. Але головна умова, щоб будівельні роботи вже закінчилися хоча б на 50%, але в переліку не включені ларьки, навісні споруди або кіоски.

Кожен торг здійснюється відкрито для громадськості, тобто кожен бажаючий може не лише стати учасником, але спостерігати за аукціоном.

Тепер на ауціонах учасники змагаються за ті об’єкти, які раніше нікому не були потрібні. Багато об’єктів були в занепаді, занедбані і ніяк не реалізовані. З перемогою на торгах учасник не тільки отримує об’єкт, але і здійснює внесок в загальний розвиток країни — запускає нові кінотеатри, реставрує і запускає нові соціально значущі об’єкти.