Торги необробленого лісу в системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі

Дата : Автор : quickweb

В системі Прозорро.Продажістати учасником торгів може будь-який громадянин https://sale.uub.com.ua/filter/wood. Сьогодні цей напрямок бізнесу відноситься до одного з найголовніших, і пов’язано це з тим, що держава від розвитку ринку з продажу деревини через онлайн-платформи отримує прибуток.

З якою метою потрібні аукціони необробленого лісу?

В електронній системі лісгоспу виставляють на реалізацію товари з деревини, які виходять шляхом поділу спиляних дерев і колод на складові елементи з метою подальшої їх переробки. За допомогою системи Прозорро.Продажі з 2016 року було реалізовано велику кількість різного державного і комунального майна. Це має зв’язок з тим, що на сучасному етапі система дає гарантію швидких, чесних, і вигідних умови продажу лісу.

Одна з переваг аукціону є те, що вони проходять на умовах публічності, що, в свою чергу допомагає усунути відкати і корупцію. Прозорі аукціони дають можливість будь-якому громадянину стежити за процесом торгів в онлайн-режимі і вносити свої зауваження та скарги.

Аукціон деревини необробленої — як стати учасником

Після проходження реєстрації на одній з офіційних сайтів системи Прозорро.Продажі, наприклад, «Української універсальної біржі», можна приймати участь у торгах в реальному часі. Такі платформи є посередниками між організацій, що займаються лісовими заготівками з дозволу держави, і покупцями цієї сировини.

На порталі «Української універсальної біржі» всі учасники після реєстрації отримують доступ в особистий кабінет, за допомогою якого можна стежити за вигідними пропозиціями, отримувати інформацію про торгах, а також відправити заявку. Сучасна система Прозорро.Продажі надається можливість участі у відкритих торгах. Всі процеси проходять на абсолютно чесних умовах і у замовника немає можливості мати будь-яку комунікацію з авторами ставок, а документація перевіряється відразу ж після проведення торгів.

Як стати учасником аукціонів з продажу лісу на сайті УУБ

Будь-який громадянин держави, підприємство або фізична особа може брати участь в торгах необробленого лісу на сайті «Української універсальної біржі». Щоб стати учасником необхідно виконати такі дії:

  • пройти реєстрацію на порталі;
  • вивчити дані про виставлених лотах;
  • вибрати потрібний лот;
  • вивчити інформацію про продаж;
  • відправити заявку на прийняття участі в торгах за допомогою особистого кабінету УУБ.
  • зробити свою ставку;
  • пройти кваліфікацію;
  • перемогти в торгах і підписати договір.

На платформі «Української універсальної біржі» sale.uub.com.ua будь-який громадянин може взяти участь в торгах хвойних порід дерев, лісу-кругляка, відходів, паливних дров, тирси, дерева твердих порід і інше.

На офіційному сайті «Української універсальної біржі» представлено весь перелік лотів, які виставлені в системі Прозорро. Щодня ми надаємо інформацію своїм клієнтам про нові і вигідних торгах. Після реєстрації консультант біржі допоможе вам вирішити всі питання і надасть допомогу у виборі вигідного лота і виграші в аукціоні. Біржа працює з 1997 року. Сьогодні «Українська універсальна біржа» є однією з найдосвідченіших, що надає величезний комплекс послуг з купівлі-продажу майна державної та комунальної форми власності. Пройти реєстрацію на сайті ви можете прямо зараз.