Впровадження ринку землі та проведення земельної реформи в Україні

Дата : Автор : quickweb

Поява ринку землі в Україні стала гучним питанням для обговорень. Заснування цього ринку — умова для того, щоб працювати у співавторстві з Міжнародним валютним фондом. Саме цей закон встановлювали протягом тривалого періоду часу, а саме двадцять років. У Верховній Раді України він з’явився в 2019 році. Протягом довгого періоду часу до цього закону вносили безліч коригувань для того, щоб після багатьох бунтів ненависників ліквідації мораторію, його було прийнято. Спочатку закон надавав право придбати одній особі не більше десяти гектарів землі, потім у періоді перших трьох років існування закону не більше ста гектарів для однієї людини , а з 2024 тільки до десяти гектарів.Треба зауважити ,що придбати землі можуть тільки фізичні особи, а також важливим фактом є те, що продаж власності країни є поза законом. 

Щодо питання продажі землі іноземцям , то ніяких змін не відбулося. Як і раніше для того, щоб іноземець мав право придбати землю в Україні, цей запит розглядають на референдумі. Слід зауважити, що іноземці можуть придбати землі на території, яка знаходиться не далі за п’ятдесят кілометрів від державного кордону України.

Земельні торги в Україні. Що потрібно знати?

На даному етапі земельні торги не є чимось новим, однак, незважаючи на це, їх специфіка трохи зазнала змін. Наразі земельні торги проводять як аукціони , а їх учасники обов’язково повинні пройти реєстрацію та отримати номер, а вже далі брати участь. Законодавець рекомендує проводити аукціони в Інтернеті онлайн у системі, яка призначена для цього. Користувачі мережі будуть мати змогу слідкувати за процесом земельного торгу в реальному часі. Крім того, система обов’язково повинна наділити авторизацією всіх організаторів та учасників аукціону , а також надання ними усіх матеріалів та документів, видання новини про проведення та участі в аукціоні, інформування та оголошення необмеженій кількості людей про остаточні результати аукціону. Досить важливо те, що система дозволяє брати та використовувати інформацію за допомогою застосування редакторів.

Впровадження електронних торгів впливає на змінення самого процесу аукціону, а саме робить його прозорішим та більш чесним. Законодавець наполягає , що саме цей процес буде сприяти тому, що відсоток куплених та взятих в оренду земель збільшиться. Для того ,щоб більш детально ознайомитися з процесами земельних торгів та як використовують електронні майданчики для їх проведення пропоную перейти за посиланням https://megasale.com.ua/zemelni-torgy/